ZADARMO certifikovaný fiškálny modul k registračnej pokladni AmegaPos. Možnosť dotykového ovládania v cene AmegaPos...
Podľa novely zákona musí máť predajca doklady(alebo ich kópie) o nákupe a predaji spotrebiteľských balení liehu na prevádzke.
!! Stanoviská MF SR k používaniu nielen nových pokladníc !!
Poučenie Colnej Správy k evidencii liehu
AmegaFIS - Fiskálna tlačiareň
- Novinka spĺňa požiadavky Zákona 289/2008


    Rýchla a tichá fiskálna tlačiareň spĺňajúca požiadavky Zákona 289/2008 Z.z. .Pripojiteľná cez sériový port alebo rozhranie USB. Obsahuje vlastný displej s klávesnicou, takže vykonať dennú alebo intervalovú uzávierku, vytlačiť kópiu dokladu je možné bez pripojeného PC. Kapacita vymeniteľnej fiskálnej pamäte postačuje na 10 rokov prevádzky.
Najlacnejšia fiskálna tlačiareň na trhu s vymeniteľnou pamäťou a šírkou pásky 80mm. Na rozdiel od iných fiskálnych tlačiarní vyhovuje nielen požiadavkám zákona 289/2008 ale aj požiadavkám používateľa. Takže na fiskálnej tlačiarni môžte vytlačiť objednávku do kuchyne, dodací list, prehľad predaja a iné zostavy. Vysokú spoľahlivosť naznačí aj servisný interval 5 rokov.
    Stanovisko MF SR k problematike tlače nefiskálnych dokladov.
viac...
AmegaPos - registračné poklade
- KLIENT/SERVER verzia


    Softvérové registračné pokladne s evidenciou skladu, podpora EURA, s jednoduchou a rýchlou obsluhou, štatistickými funkciami pre Váš bar, reštauráciu, maloobchodnú predajňu ...
Registračná pokladňa presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek!!
viac...
AmegaFit

    Softvér určený pre fitnescentrá a iné športové aj nešportové zariadenia, evidujúci predplatené vstupy – pernamentky – elektronickou formou. Výborný produkt na zlepšenie kvality Vašich služieb!
viac...
Predaj a servis výpočtovej techniky

    Potrebujete kúpiť, vylepšiť alebo opraviť počítač? Poradíme Vám pri výbere optimálnej zostavy podľa Vašich potrieb za výborné ceny.
viac...

AMEGA s.r.o., registračné pokladne

  Naša spoločnosť sa zaoberá tvorbou softvéru AmegaPos pre registračné pokladne bežiace na PC, tvorbou softvéru na objednávku podľa želania zákazníka, ako aj predajom súvisiaceho hardvérového vybavenia a spotrebného materiálu.
  Naše produkty sú dotvárané s ohľadom na požiadavky našich existujúcich zákazníkov. Výsledný produkt sa tak stáva kvalitným nástrojom na uľahčenie práce našich zákazníkov.